Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Останній раунд переговорів про асоціацію з ЄС завершився провалом?

0 17

20-й раунд переговорів про асоціацію між Україною і Європейським союзом завершився провалом. Про це із засланням на власні джерела пише видання «Коммерсантъ-Украина». За даними видання, Київ не відступив від вимоги фіксації в документі перспективи членства України в ЄС і не пішов на компроміс по інших спірних моментам.

Єдиним питанням, за яким досягнуто успіху, стала відмова від терміну «довгостроковий» відносно скасування візового режиму, проте назвати це досягненням переговорних груп не можна – сторони лише реалізували рішення, досягнуте на саміті Східного партнерства.

У інтерв’ю виданню цю інформацію підтвердив керівник переговорної групи Євросоюзу, керуючий директор європейської дипломатичної служби по Росії, східним сусідам ЄС і Західним Балканам Мирослав Лайчак.

За його словами, останній раунд переговорів «пройшов в діловій атмосфері, але я чекав, що ми зможемо просунутися по деяких питаннях далі, ніж у нас вийшло». Як вважає Лайчак, в нинішній ситуації кожен з раундів міг би стати останнім. «Оскільки на переговорах ми не змогли погодити низку питань, ми вирішили домовитися про дату наступного раунду після того, як у нас з’являться хороші шанси на просування», – сказав він. Лайчак висловив думку, що це може бути ще у нинішньому році.

Теги:

євроінтеграція, візовий режим

Джерело:

Фокус

Залиште коментар