Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Особливості кримінального провадження щодо неповнолітніх

0 13

16 жовтня 2012 року у Верховному Суді України відбувся круглий стіл на тему «Особливості кримінального провадження щодо неповнолітніх у світлі нового Кримінального процесуального кодексу України», організований Верховним Судом України та Проектом реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, що здійснюється за підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку.

Започаткувала дискусію спеціаліст із юридичних питань РСКЮ Оксана Цимбрівська, розповівши присутнім про міжнародні стандарти та принципи юстиції щодо неповнолітніх.

Головний редактор науково-практичного юридичного журналу «Судова практика», суддя Верховного Суду України у відставці Ольга Шаповалова охарактеризувала загальні засади кримінального провадження. А суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Валентин Крижановський зупинився на особливостях застосування до неповнолітніх запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Учасники круглого столу обговорили також тему призначення покарання неповнолітнім у світлі нового Кримінального процесуального кодексу України. З інформацією на цю тему виступив суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Валерій Швець.

 

Теги:

ювенальна юстиція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар