Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Ощадбанк» запровадив кредитні канікули для мобілізованих

0 15

Зокрема, «Ощадбанк» для цієї категорії своїх позичальників припиняє нарахування процентів за користування кредитом та штрафних санкцій на час проходження позичальником військової служби протягом дії в Україні особливого періоду.

«Громадянський обов’язок кожного українця, кожного колективу – надавати максимальну допомогу нашим мужнім військовим, адже саме вони потребують всебічної підтримки на всіх рівнях», – зазначив голова правління банку Андрій Пишний.

Він також додав, що запровадження кредитних канікул – це ще один спосіб підтримки «Ощадбанком» захисників, які щосекунди ризикують життям заради мирного майбутнього єдиної європейської України.

Щоб скористатись кредитними канікулами, позичальнику або його представнику необхідно в будь-який зручний спосіб надати до установи банку, в якій було отримано кредит, засвідчену підписом позичальника копію його військового квитка або оригінал довідки військового комісаріату чи військової частини про перебування на військовій службі, які містять дані про дату призову/вступу позичальника на військову службу.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар