Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Ощадбанк» запровадив кредитні канікули для мобілізованих

15

Зокрема, «Ощадбанк» для цієї категорії своїх позичальників припиняє нарахування процентів за користування кредитом та штрафних санкцій на час проходження позичальником військової служби протягом дії в Україні особливого періоду.

«Громадянський обов’язок кожного українця, кожного колективу – надавати максимальну допомогу нашим мужнім військовим, адже саме вони потребують всебічної підтримки на всіх рівнях», – зазначив голова правління банку Андрій Пишний.

Він також додав, що запровадження кредитних канікул – це ще один спосіб підтримки «Ощадбанком» захисників, які щосекунди ризикують життям заради мирного майбутнього єдиної європейської України.

Щоб скористатись кредитними канікулами, позичальнику або його представнику необхідно в будь-який зручний спосіб надати до установи банку, в якій було отримано кредит, засвідчену підписом позичальника копію його військового квитка або оригінал довідки військового комісаріату чи військової частини про перебування на військовій службі, які містять дані про дату призову/вступу позичальника на військову службу.

Джерело:

ЮВУ

Комментарии