Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Органи юстиції України та Росії підписали угоду про співробітництво

0 19

Органи юстиції України та Російської Федерації обмінюватимуться досвідом щодо проведення державних реформ у правовій сфері, а також законотворчій діяльності. Відповідну програму співробітництва до 2014 року підписали в Санкт-Петербурзі Міністр юстиції України Олександр Лавринович та Міністр юстиції Російської Федерації Олександр Коновалов.  Про це повідомила прес-служба Мін’юсту.

Так, сторони висловили намір здійснити обмін досвідом з питань регулювання юридичної професії, у тому числі реформування адвокатури, організації нотаріальної діяльності, ролі нотаріату при здійсненні операцій з нерухомістю та землею.

Сторони також висловили зацікавленість в обміні досвідом у сфері надання державних (адміністративних) послуг, у сфері наукової та практичної діяльності експертних установ, розвитку та удосконалення судово-експертної діяльності, а також у модернізації кримінально-процесуального законодавства, реформуванні системи виконання покарань.

Крім того, сторони домовилися щодо проведення зустрічей представників органів юстиції двох країн для обміну досвідом з питань надання безоплатної правової допомоги та правової освіти населення.

16-19 травня українська делегація на чолі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем перебуває у Санкт-Петербурзі (Росія) для участі у другому Міжнародному юридичному форумі. У ході візиту заплановано низку фахових зустрічей Міністра юстиції України з очільниками юридичних відомств країн Європи та СНД. Планується також низка інших заходів з метою обговорення найбільш актуальних юридичних питань.

Теги:

Міністерство юстиції України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар