Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Органи юстиції допущені до складу спостережних комісій при виправних колоніях

0 21

Кабінет Міністрів скасував обмеження на участь представників органів юстиції у спостережних комісіях та піклувальних радах при виправних колоніях. 

Відповідну урядову постанову, якою вносяться зміни до положення про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах, ухвалено 17 травня, на засіданні Уряду.

За повідомленням міністерства юстиції України, уряд визнав доцільним скасувати обмеження на залучення представників органів Міністерства юстиції України до складу спостережних комісій з огляду на те, що одним із завдань Мін’юсту є формування політики у сфері виконання кримінальних покарань. Зокрема, на Міністра юстиції покладено повноваження щодо контролю над реалізацію Державною пенітенціарною службою України політики в зазначеній сфері.

Передбачається, що контроль з боку органів юстиції сприятиме підвищенню ефективності контролю за дотриманням прав засуджених під час виконання кримінальних покарань та за умовами їх тримання.

Теги:

Кабінет міністрів, Міністерство юстиції, виправна колонія

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар