Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Організатора авторейду на Межигір’я викликають на допит в міліцію

0 16

Організатора Автомайдану, що здійснив рейд на Межигір’я, а також до особняків Віктора Медведчука, Миколи Азарова та Володимира Рибака, викликають сьогодні на 14:00 на допит в міліцію. Про це повідомляє Євромайдан SOS.

Адвокат автомайданівців Дмитро Йовдій повідомив Євромайдан SOS про те, що організатора Автомайдану Дмитра Булатова викликають на допит в ГУ МВС України в Києві.

“Формально, каже адвокат, Булатов викликається в якості свідка в рамках розслідування справи про блокування доріг (про відкриття відповідного провадження повідомлялося раніше). Втім, Дмитро Йовдій вважає, що насправді інтерес МВС пов’язаний з автопробігом в Межигір’ї, в якості організатора яких виступає Дмитро Булатов “, — йдеться в повідомленні.

Більш того, після вступу в дію так званого закону про амністію, кримінальне провадження щодо блокування доріг взагалі мало б бути вже закритим, зазначає адвокат.

Дмитро Йовдій запрошує журналістів прийти до УМВС України в Києві (вул. Володимирська, 15 ), де Дмитро Булатов і його адвокат готові будуть дати оперативні коментарі відразу після допиту в МВС.

Нагадаємо, підходи до резиденції президента Віктора Януковича в селі Нові Петрівці сьогодні перекрили більше десяти міліцейських автобусів, ЗІЛи і близько 100 співробітників міліції. Очевидці повідомляли про приблизно тисячу машин, що скупчилися по дорозі від Києва до села Нові Петрівці, в якому знаходиться комплекс приватних президентських особняків в Межигір’ї.

Залиште коментар