Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Орендарі можуть працювати спокійно

0 28
25 березня, Урядом схвалено ряд рішень щодо зменшення вартості оренди державного і комунального майна. Так, прийнято зміни до додатку 1 Методики оцінки, якими передбачено зниження до 50 % розміру орендної плати для малого і середнього бізнесу. При цьому передбачено застосування цієї норми не тільки для нових орендарів, але й для діючих договорів оренди.

Крім цього, Уряд схвалив зміни до ст. 73 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», які дозволяють добросовісним орендарям без конкурсу продовжувати договори на строк до двох років.

«Підприємці чекали на зміни до бюджету, які дозволять їм спокійно працювати і утримувати приміщення три роки. Сьогодні черга за депутатами. Що стосується зменшення вартості оренди, то це рішення Уряду є рішенням ефективного власника, – говорить Оксана Продан. – Хочу подякувати Асоціації місцевих і регіональних влад України і Асоціації міст України, які підтримали на засіданні Уряду позицію підприємців».


Залиште коментар