Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Опубліковано чорний список забудовників

0 17

Мета створення списку –  запобігти в майбутньому появі будівельних афер типу Еліта-центрів. Про це повідомляє прес-служба Конфедерація будівельників України (КСУ).

Поки в конфедерації представили проект “Чорного списку”, оскільки ще продовжується робота з розробки критеріїв, згідно яким визначатиметься чесність і надійність компаній-забудовників. Проте вже відомо, що в списку є дві зони – червона і сіра, знаходження в яких обумовлене мірою тягаря тих, або інших порушень недобросовісних забудовників.

Як відзначив голова поради директорів КСУ Лев Парцхаладзе, попавши в “чорний список”, в компанії виникнуть відчутні проблеми організаційно-технічного характеру, наприклад, при отриманні кредитів, крім того такі забудовники вже не зможуть розраховувати на підтримку як КСУ, так і держави.

Згідно розробленим критеріям, в “чорний список” недобросовісних забудовників автоматично потрапляють компанії, які не здають 20% об’єктів. У разі, коли організація не вводить в експлуатацію об’єкт площею від 10 000 кв. м, вона потрапляє в червону зону. Якщо ж компанія не зможе здати об’єкт площею від 5000 кв. м протягом двох-п’яти років, вона потрапляє в сіру зону.

З проектом “чорного” списку учасників будівельного ринку можна ознайомиться за посиланням: http://biz.liga.net/all/nedvizhimost/novosti/2259909-obnarodovan-chernyy-spisok-zastroyshchikov.htm

Джерело:

ЛигаБизнесИнформ

Залиште коментар