Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оприлюднено проект наказу Міністерства економіки України “Про затвердження Порядку розгляду та подання пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих”.

0 15

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Міністерство економіки України повідомляє, що на сайті Мінекономіки (розділ “Обговорення проектів документів”) одночасно з оприлюдненням цього повідомлення буде оприлюднений проект наказу “Про затвердження Порядку розгляду та подання пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих”.

Проект наказу “Про затвердження Порядку розгляду та подання пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих” розроблено Міністерством економіки України з метою вдосконалення процедури призначення арбітражних керуючих та підвищення вимог до професійних якостей арбітражних керуючих.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державному комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти mail@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проекту наказу “Про затвердження Порядку розгляду та подання пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих ” від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Державним департаментом з питань банкрутства, що діє у складі Мінекономіки, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 03150, м. Київ, вул. П. Любченка, 15, адреса електронної пошти metodolog@ukr.net 

 

 

Заступник директора Державного департаменту

з питань банкрутства                                                      О.О. Архіпов

Залиште коментар