Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Опозиція подала у ВАСУ півмільйона підписів до позову проти Януковича

0 15

Лідери Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов подали до Вищого адміністративного суду України понад 500 тисяч підписів громадян, зібраних в рамках акції «Україна проти Януковича» на підтримку позову про визнання протиправними дії чинного Президента Віктора Януковича.

Яценюк нагадав, що в середині літа представники Об’єднаної опозиції звернулися до ВАСУ з позовом до президента Януковича.

 «Ми розшифровуємо суду весь перелік тих злодіянь, які чинний президент Янукович здійснив щодо України. Коли він йшов на вибори, він обіцяв гідну пенсію і не підвищувати пенсійний вік. Він порушив Конституцію і свої обіцянки, коли підписав пенсійну реформу. Коли він йшов на вибори, він обіцяв підвищення заробітних плат і пенсій. Він порушив Конституцію, коли підписав закон про державний бюджет. І так само порушив свої передвиборчі обіцянки. Коли він йшов на вибори, він обіцяв відновлення лікарень і шкіл — він закрив 1000 шкіл та 700 лікарень. Він порушив обіцянки і порушив Конституцію. Коли він йшов на вибори, він ще дуже багато чого обіцяв, в результаті він захопив владу і фактично країна сьогодні знаходиться в економічному падінні».

Як зазначив Яценюк, таким чином, у своєму позові Об’єднана опозиція та ще 500 тисяч громадян, які своїми підписами підтримали цей позов, вимагають від ВАСУ розглянути позов по суті і викликати президента Януковича до суду для надання пояснень.

У свою чергу, Турчинов зауважив, що зібрані підписи сотень тисяч людей свідчать про те, що вони припинили боятися діючої влади.

«Сотні тисяч українців розуміють: так, в Україні сьогодні немає правосуддя, але ми починаємо процес, який, рано чи пізно, буде завершений, і він буде завершений імпічментом чинного президента, він буде завершений відновленням правосуддя, він буде завершений відновленням демократії і європейського напрямку нашої країни. Це початок процесу, який матиме крапку», — зазначив Турчинов.

Теги:

ВАСУ, Яценюк Арсеній

Залиште коментар