Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оперуповноважений вигадав псевдоборги

0 19

Прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти співробітника кримського управління Міністерства внутрішніх справ, підозрюваного в організації злочинної групи, яка займалася вимаганням майна й коштів громадян.

За даними прес-служби кримської прокуратури, члени злочинної групи штучно створювали боргові зобов’язання в людей, щоб отримати від них гроші за рахунок відшкодування вигаданих боргів. “У випадку ж нездатності повернути псевдоборги громадян змушували відпрацьовувати їх на промисловій базі”, – сказано в повідомленні.

Кількість потерпілих і завдані їм збитки прокуратура не уточнила, посилаючись на таємницю слідства.

Справу проти оперуповноваженого міліції порушено за статтями 364 (зловживання владою або службовим становищем), 357 (викрадення, присвоєння, вимагання документів, штампів, печаток), 189 (вимагання) і 149 (торгівля людьми) КК.

Суд обрав співробітникові МВС запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Ведеться розслідування.

Теги:

МВС, зловживання

Залиште коментар