Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оператори мобільного зв’язку України 16 лютого 2010 р. припинять обслуговування близько 100 тис. мобільних телефонів, – НКРЗ

0 24

Оператори мобільного зв’язку України 16 лютого 2010 р. припинять обслуговування близько 100 тис. мобільних телефонів. Про це РБК-Україна заявив член Національної комісії регулювання зв’язку Володимир Звєрєв. “В цілому, зараз в “сірих списках” не більше 100 тис. апаратів”, – повідомив В.Звєрєв. Мова йде про телефони, IMEI-коди яких не внесені до реєстру Українського державного центру радіочастот або існують проблеми з підтвердженням легальності придбання таких апаратів. Всього, за словами В.Звєрєва, в реєстрі IMEI-кодів станом на 12 січня 2010 р. налічується 82 млн 576 тис. 878 IMEI-кодів. До цього числа входять всі телефони, які коли-небудь використовувалися в Україні, уточнив В.Звєрєв.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар