Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ООН визнала доступ до Інтернету невід’ємним правом людини

0 18

Організація Об`єднаних Націй визнала право на доступ до Інтернет одним із невід`ємних прав людини, йдеться в доповіді ООН. Таким чином, відключення конкретних регіонів від усесвітньої мережі з червня 2011 року вважається порушенням прав людини.

Автори повідомлення відзначають, що резолюція ООН була прийнята 3 червня, коли без Інтернету залишилася Сирія, де тривають зіткнення між опозицією і урядовими військами.

Згідно з документом, прийнятим ООН, поширення інформації в мережі має бути максимально вільним, обмежуючись лише тими ситуаціями, коли воно може призвести до порушення чиїхось прав. Як приклад такої ситуації наводяться витоки даних унаслідок кібератак.

Принципи, схожі з позицією ООН, увійшли до нової кіберстратегії США, прийнятої у середині травня 2011 року. У документі, прийнятому Держдепартаментом, зокрема, присутні такі позиції, як забезпечення повсюдного доступу до мережі та співпраця з ресурсами і організаціями, що сприяють висловлюванню громадської думки через Інтернет.

Теги:

ООН, права людини, Інтернет

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар