Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ООН розпочинає в Україні огляд дотримання прав людини

0 24

Стан підготовки до другого циклу Універсального періодичного огляду для України щодо виконання зобов’язань у галузі прав людини було обговорено у ході зустрічі Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерії Лутковської зі співробітниками Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

У зустрічі, яка сьогодні відбулась, взяли участь: постійний координатор ООН Представництва ООН в Україні Олів’є Адам, новопризначений радник ООН з прав людини Представництва ООН в Україні Марк Ботанік та працівник управління Верховного комісару ООН з прав людини Врєж Атабекян.

У контексті обговорення підготовки до другого циклу Універсального періодичного огляду сторони обговорили програми співробітництва, що реалізуються в Україні за сприяння ООН у галузі прав людини.

Зокрема, Постійний координатор ООН Представництва ООН в Україні Олів’є Адам відзначив успішність програм, які реалізуються в країні у напрямах заохочення і дотримання прав людини. Він також відзначив високий рівень співробітництва між Міністерством юстиції України та системою ООН з питань запобігання та протидії корупції.

Як відомо, у рамках Процедури Універсального періодичного огляду Рада ООН з прав людини проводить регулярні огляди виконання усіма країнами-членами ООН зобов’язань у галузі прав людини. Процедура огляду полягає у захисті країною національної доповіді з прав людини, а також проведенні інтерактивного діалогу з делегаціями інших країн у вигляді надання відповідей на поставлені ними запитання. За результатами такого обговорення країні можуть бути надані рекомендації щодо поліпшення стану захисту прав людини.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар