Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ООН пропонують ввести в Україні зовнішнє управління

0 19

Таку думку висловив колишній співробітник Агентства США з міжнародного розвитку USAID Джошуа Коган у своїй статті “Foreign Policy”.
Він ставить в приклад Гватемалу, яка в 2006 році спільно з ООН створила Міжнародну комісію проти безкарності в Гватемалі – International Commission Against Impunity in Guatemala.
Коган зауважив, що з початку своєї роботи CICIG досягнення є суттєвими. Розслідувано більше 200 справ про корупцію у вищих ешелонах влади і пред’явлено звинувачення проти 160 діючих та колишніх державних посадовців. Серед притягнутих до відповідальності впливові бізнесмени, колишні генерали, міністри оборони і внутрішніх справ, керівники поліції, колишній президент.
На його думку, в Україні агентство має запрацювати з мандатом мінімум на 5 років, який має поновлюватись автоматично, за винятком припинення повноважень агентства спеціальним законом.
Як відомо, Конгрес Гватемали 1 вересня 2015 роки позбавив Президента Отто Переса Моліну судового імунітету. А вже 2 вересня суд схвалив запит на його арешт.
24 березня 2009 року, Міністр закордонних справ Гватемали, Гарольд Родас просив в особистому листі на ім’я Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй, продовження мандата МКББГ на ще два роки. Розширення було підтверджено 15 квітня 2009 року, коли Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун направив відповідь Міністру закордонних справ, висловивши бажання ООН, щоб МКББГ продовжить свою роботу з підтримки державних установ протягом ще двох років.
На даний момент, МКББГ продовжує свою діяльність в Гватемалі, продовжуючи контролювати як силовий блок держави так і фінансово-економічний, тим самим практично контролюючи його життєдіяльність.

Залиште коментар