Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оновлено офіційний веб-сайт Вищої ради правосуддя

0 7

З 26 вересня 2019 року розпочав роботу оновлений офіційний веб-сайт Вищої ради правосуддя за посиланням: hcj.gov.ua

Сайт створено за підтримки проекту ЄС «Право-Justice».

Структуру веб-сайту ВРП змінено з огляду на потреби користувачів, передбачено низку нових сервісів. Зокрема, реалізовано можливість контекстного пошуку за рішеннями і документами Вищої ради правосуддя, а саме за прізвищем заявника, судді, прокурора та інших учасників процесів, які тривають у ВРП, тощо. Крім того, будуть доступні анонси, онлайн-трансляції засідань ВРП та інших публічних заходів, підписка на оновлення.

Сайт ВРП стане більш мультимедійним, міститиме більше відео, фото та новин.

Нова версія веб-сайту є доступною для людей із вадами зору.

У більш зручному для користувача вигляді подано інформацію з реєстрів, зокрема – Реєстру повідомлень суддів про втручання в їхню діяльність щодо здійснення правосуддя.

Порядки денні засідань Вищої ради правосуддя та її органів кореспондуватимуться з оперативними результатами засідань, які оприлюднюються у день засідання або наступного робочого дня.

Завдяки змінам на сайті рішення ВРП будуть доступні в режимі відкритих даних відповідно до чинного законодавства.

Також веб-сайт дає можливість слідкувати за повідомленнями ВРП у мережах Facebook, Instagram, Twitter, отримувати новини з Telegram-каналу Вищої ради правосуддя та порталу «Судова влада України».

Оскільки веб-сайт містить архів даних з 1998 року, перенесення контенту займе деякий час. До цього для зручності користувачів уся інформація, оприлюднена на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя до 24 вересня 2019 року, буде доступною на старій версії сайту.

http://www.vru.gov.ua/news/5402

Залиште коментар