Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Онлайн-контроль за оформленням реєстрації прав

0 15

Державна реєстраційна служба розмістила на офіційному сайті зображення з веб-камер, що розташовані в органах державної реєстрації прав. Про це повідомили у прес-службі відомства.

“На офіційному сайті Укрдержреєстру розміщено спеціальний розділ, у якому кожен громадянин може обрати найближчий орган реєстрації у своєму регіоні та перевірити хід та швидкість обслуговування заявників, а також переконатися у відсутності черг. Фотозображення оновлюється щохвилини. У пікові години черга на одне вікно не перевищує десяти осіб, у той час як у другій половині дня у приміщеннях реєстраторів взагалі майже порожньо”, – йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Наразі доступними для ознайомлення є органи державної реєстрації м. Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим, Волинської, Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Черкаської областей.

“Найближчим часом буде забезпечена онлайн-трансляція з інших регіонів України”, – зазначили у Державній реєстраційній службі.

Джерело:

УДР

Залиште коментар