Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсмен зайнялася справою Павличенків

0 17

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська має намір провести перевірку заяв про тиск на засуджених за вбивство судді Зубкова Дмитра та Сергія Павличенків, повідомила вона на прес-конференції.

“Потрібно з’ясувати, чи було застосовано тиск до цих людей, коли вони перебували ще в статусі підозрюваних”, – заявила вона.

За її словами, слід точно упевнитися в тому, що саме робили держоргани і який тиск міг чинитися, а також як прокуратура та суди реагували на різні скарги.

Варто зазначити, що заява Павличенка надійшла до омбудсмена ще 6 грудня з проханням встановити їх невинність у висунутих звинуваченнях. Однак Лутковська наголосила, що буде займатися тільки тими фактами, які перебувають в її компетенції.

Теги:

Лутковська Валерія, Павличенко

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар