Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсмен наполягла на поновленні розслідування у справі про загибель 13 шахтарів

0 19

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова звернулася до Генерального прокурора України Віктора Пшонки, наполягаючи на поновленні та всебічному розслідуванні обставин загибелі 13 гірників шахти імені Карла Маркса, повідомляє proUA.

Розглянувши звернення Генпрокуратура встановила, що «рішення про закриття справи було прийняте передчасно» і розслідування у справі підлягає поновленню.

Як зазначили в прес-службі Омбудсмена, звернення Ніни Карпачової пов’язане з колективною скаргою сімей загиблих гірників у зв’язку із зволіканням з рослідуванням прокуратурою Донецької області обставин аварії.

Нагадаємо, що дана кримінальна справа була закрита в червні 2010 р. через відсутність складу злочину в діях посадових осіб «Шахти імені Карла Маркса».

Теги:

Новини права, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, Омбудсмен, загибель шахтарів на шахті ім. Карла Маркса

Джерело:

proUA

Залиште коментар