Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман зустрілась з журналістами

0 21

Сьогодні в офісі Уповноваженого Верховної ради з прав людини  відбулась зустріч Омбудсмана із журналістами

Відповідаючи на питання про можливість лікування засуджених за кордоном, В.Лутковська висловилась досить однозначно. Вона вважає пропозицію дозволити лікування засуджених громадян України за кордоном порушенням Конституції України. 

За словами Лутковської, громадяни, які перебувають під вартою, знаходяться під повним контролем з боку держави. Відповідно, зауважила вона, держава у разі ухвалення запропонованих змін до українського законодавства змушена буде добровільно передати таку людину для відбування покарання в іншу державу й при цьому ще й для лікування там. «Тут виникає проблема з Конституцією», – сказала В.Лутковська, тому що, за її словами, громадянин України не може бути виданий в іншу державу. «Ця пряма норма», – додала вона.

Омбудсман ще раз підкреслила, що засуджений громадянин перебуває під контролем держави, держава несе за нього повну відповідальність, у тому числі за стан його здоров’я.

Валерія Лутковська також повідомила, що має намір відвідати екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в лікарні “Укрзалізниці”. “Те, що я поїду до Ю.Тимошенко, я говорила раніше і зараз підтверджую. Можу сказати одне, що позиція моя буде базуватися на першоджерелах, а не на жіночій емоційності. Це відбудеться тоді, коли я буду до цього готова”, – сказала В.Лутковська.

 

Теги:

Лутковська Валерія, Уповноважений Верховної Ради з прав людини

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар