Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман вважає Лук’янівку “бомбою в центрі Києва”

0 13

Валерія Лутковська прокоментувала скандальний фільм про Лук’янівський слідчий ізолятор.

“Однозначно, що це нездорова ситуація, коли СІЗО є переповненим. Складно забезпечити необхідну медичну допомогу, необхідну санепідобробку від інфекцій. Ненормально, що такий ізолятор розташовано в центрі міста”, – прокоментувала Лутковська “Комсомольській правді в Україні” скандальний фільм “Лук’янівка”. “З одного боку, досить цинічно вимагати, щоб у ситуації, коли немає грошей для нових шкіл, будували СІЗО, але, з іншого боку, це бомба уповільненої дії в центрі Києва. Потрібно нове, за межами Києва”, – переконана омбудсмен.

Лутковська запевнила, що ув’язнені політики отримуватимуть увагу з її боку, як і всі інші. “Переваг не буде. Я б не хотіла, щоб ця посада продовжувала мати політичний присмак. Хочу, щоб вона стала аполітичною”, – зізналася вона. Нагадаємо, 24 квітня Верховна рада обрала Лутковську новим омбудсменом. Вона замінила на цій посаді Ніну Карпачову.

Теги:

Лутковська Валерія, Уповноважений ВР з прав людини, Лук’янівське СІЗО

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар