Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман співпрацюватиме з правозахистиками

0 13

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у зустрічі з заступником голови фракції соціал-демократів в Європарламенті Л. Роучеком та  спеціальним радником Групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європарламенті Р. Ван де Вотером.

Як запевнила Валерія Лутковська, Омбудсмен  України зосередиться у своїй роботі  на запобіганні тортурам, сприянні свободі вираження поглядів, захисту персональних даних, антидискримінаційній політиці, обстоюванні соціально-економічних прав громадян України.

Одним із перших кроків Омбудсмена, зазаначає прес-служба, стане запровадження системи моніторингу місць позбавлення волі з огляду на необхідності виконання міжнародних зобов’язань України за Факультативним протоколом до Конвенції ООН проти катувань.  Окремо наголошувалось на доцільності тісної співпраці з неурядовими правозахисними організаціями.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар