Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман розробляє процедуру ініціювання помилування

0 14

В офісі уповноваженої Верховної Ради з прав людини розробляють правила, в яких випадках омбудсмен може самостійно звертатися до президента України з проханням про помилування тієї чи іншої особи.

Валерія Лутковська пояснила, що розроблені два варіанти роботи з комісією при президенті України з питань помилування: підтримання клопотання особи, яка просить про помилування, та ініціювання цього питання самим омбудсменом.

“Зараз ми займаємось тим, що розробляємо спеціальні правила, в яких випадках будемо звертатися до президента, до комісії про помилування з тим, щоб самостійно ініціювати ці питання,” – заявила вона під час прямої телефонної лінії у редакції газети “Комсомольская правда в Украине”.

Вона додала, що відповідні правила та методики після їхньої розробки будуть оприлюдненні на офіційному сайті омбудсмена.

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар