Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман розкритикувала законопроект щодо кримінальної відповідальності за наклеп

0 19

Законопроект народного депутата від Партії регіонів Віталія Журавського щодо запровадження кримінальної відповідальності за наклеп не відповідає Конституції України, міжнародним зобов’язанням нашої держави і порушує права людини.

Про це заявила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська на прес-конференції, присвяченій 100 дням її перебування на посаді.

“Ми проаналізували цей законопроект і дійшли висновку, що він не відповідає Конституції України і міжнародним зобов’язанням, які Україна взяла на себе. Сьогодні ми оприлюднимо на сайті Уповноваженого висновок стосовно недоцільності прийняття такого законопроекту і таких змін до Кримінального кодексу”, – сказала Лутковська.

Вона зауважила, що парламент є абсолютно вільним в ухваленні своїх рішень, однак як омбудсман вважає за необхідне поінформувати народних депутатів про те, що цей документ може порушити права людини.

Теги:

Лутковська Валерія

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар