Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман розкритикувала законопроект щодо кримінальної відповідальності за наклеп

19

Законопроект народного депутата від Партії регіонів Віталія Журавського щодо запровадження кримінальної відповідальності за наклеп не відповідає Конституції України, міжнародним зобов’язанням нашої держави і порушує права людини.

Про це заявила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська на прес-конференції, присвяченій 100 дням її перебування на посаді.

“Ми проаналізували цей законопроект і дійшли висновку, що він не відповідає Конституції України і міжнародним зобов’язанням, які Україна взяла на себе. Сьогодні ми оприлюднимо на сайті Уповноваженого висновок стосовно недоцільності прийняття такого законопроекту і таких змін до Кримінального кодексу”, – сказала Лутковська.

Вона зауважила, що парламент є абсолютно вільним в ухваленні своїх рішень, однак як омбудсман вважає за необхідне поінформувати народних депутатів про те, що цей документ може порушити права людини.

Теги:

Лутковська Валерія

Джерело:

Укрінформ

Комментарии