Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман для підприємців

0 20

Президент Віктор Янукович доручив прем’єру Миколі Азарову вдосконалити адміністрування податків для бізнесу. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

Президент доручив прем’єру опрацювати питання щодо створення дієвого механізму співробітництва між урядом, представниками об’єднань підприємців та міжнародними фінансовими організаціями стосовно вдосконалення адміністрування податків і зборів.

“Доручення спрямоване на поліпшення інвестиційного клімату в Україні та налагодження постійного конструктивного діалогу державних органів із представниками бізнесу”, – повідомили у президента.

Також цим документом уряду доручено опрацювати питання щодо запровадження інституту уповноваженої особи з питань представництва і захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання.

Теги:

податки, підприємництво, Президент України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар