Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман: судді, прокурори, міліція та бідність найбільш порушують права українців

0 15

Судді, прокурори, міліціонери, а також бідність найбільше порушують права українців – ідеться у підсумковій доповіді уповноваженої з прав людини Ніни Карпачової, яку вона виголосила 7 лютого в парламенті.

За словами омбудсмена, в 2011 році по захист своїх прав та свобод звернулися вдвічі більше людей, ніж за попередній рік. Загальна кількість скарг від громадян України, іноземців, осіб без громадянства та біженців перевищила 160 тисяч.

Найбільше – 56% усіх звернень – стосувалися порушень громадянських прав: права на справедливий судовий розгляд та, як висловилася Ніна Карпачова, хронічне невиконання судових рішень. За її словами, приблизно третину рішень всіх судів в Україні не виконують.

17% відсотків людей шукали захисту соціальних прав: права на пільги, компенсації, пенсію, субсидії та соціальну допомогу. Майже 14% повідомлень стосуються порушень економічних прав: на працю, її оплату, права власності на землю.

В 12% відсотках скарг ідеться про порушення особистих прав: недоторканність, тортури, втручання держави в приватне життя людей. Приблизно 2% усіх звернень повідомляли про порушення політичних прав.

Теги:

права людини, Омбудсман

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар