Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман: державної політики в сфері вакцинації немає

0 19

В Україні наразі немає чіткої державної політики у сфері вакцинації населення від інфекційних хвороб. Про це під час круглого столу “Вакцинація в Україні: право чи обов’язок” сказала Уповноважена ВР з прав людини Валерія Лутковська.

Під час вступного слова В.Лутковська висловила думку, що наразі вакцинація є дещо проблемним питанням, оскільки населення не до кінця розуміє глибину та важливість цього питання. Спеціально для Круглого столу Омбутсман попросила педіатра та інфекційніста Євгена Комаровського написати загальний огляд-реліз стану вакцинації в Україні.

“Одна з основних системних проблем, за словами Комаровського, – питання відсутності чіткої державної політики в сфері вакцинації, яка б давала зрозуміти людям яким чином держава діє в цьому питанні, як забезпечує вакцинами, що робити далі”, – сказала В.Лутковська.

В.Лутковська наголосила на тому, що метою проведення круглого столу не є агітація за чи проти вакцинації, а намагання розібратися і існуючій ситуації. Вона нагадала, що нещодавно Держлікслужба заборонила використання вакцини від гепатиту В харківського виробництва.

“Чому не було інформаційної політики Міністерства, коли вакцину заборонили? Чому не пояснили, яка вакцина ж на заміну забороненій, наскільки нею забезпечені медичні заклади, наскільки вона безпечна?”, – запитала В.Лутковська.

 

Джерело:

УНН

Залиште коментар