Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Омбудсман захищає міліціонерів та суддів

0 16

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська просить активістів Євромайдану не оприлюднювати персональні дані правоохоронців, суддів і членів їхніх сімей. Про це сказано в заяві пані Лутковської з приводу подій у Києво-Святошинському районному суді Київської області 10 січня.

Омбудсман вважає, що окремі дії активістів Євромайдану не лише не відповідають проголошеним цілям мирних зборів, а й прямо суперечать європейським принципам у галузі прав людини.

Лутковська вважає дійсно ефективним способом боротьби за права людини лише правовий шлях, зокрема, і у випадку з вироком засудженим членам організації “Патріот України”.

У зв’язку з цим вона просить Вищу кваліфікаційну комісію суддів продовжити розгляд дисциплінарної справи щодо дій судді Києво-Святошинського райсуду Юрія Бурбели від 15 липня 2012 року.

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар