Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Олексій Баганець подав до суду на Менську колонію

0 23

Захист Юрія Луценка подав позов до Чернігівського окружного адміністративного суду на Менську виправну колонію у справі про порушення вимог надання побачень і конфіденційності ув’язненим , повідомляє офіційний сайт НУ-НС.

“Ми подали позов до Чернігівського окружного адміністративного суду. Суддя в Чернігові призначив розгляд нашого позову на 29 або 30 жовтня”, – заявив захисник ув’язненого Олексій Баганець.

За його словами, дії колонії порушили вимоги про надання побачень без обмеження кількості та вимоги конфіденційності засуджених. Баганець наголосив, що коли вони відвідували ув’язненого, їм надавали скляну кімнату з відкритим віконцем, що могло порушити таємницю розмови.

“Тобто, ми виходимо з того, що він, крім того, що є засудженим за однією справою – має право на зустріч з адвокатом, і також має право на зустріч з адвокатом, згідно із законом про попереднє ув’язнення, вирок якого не набрав чинності. Тому ми таку практику установи виконання покарання оскаржили в суді “, – зауважив він.

Баганець також упевнений, що якщо суддя буде діяти в рамках правового поля, то їх позов буде задоволений, оскільки захист посилається і на внутрішні документи установи.

Теги:

Луценко Юрій, Баганець Олексій

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар