Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Олександр Медведько перевірить політичну незаангажованість правоохоронних органів

0 30

Президент України Віктор Янукович звернувся до Генерального прокурора Олександра Медведька з вимогою провести перевірку фактів, що були викладені у листі першого Президента України Леоніда Кравчука про використання правоохоронних органів у політичних процессах, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Президента.

Глава держави взяв це питання під особистий контроль і доручив О. Медведьку оперативно доповісти про результати перевірки.

Раніше, Леонід Кравчук звернувся до Президента із закликом не допустити перетворення правоохоронних органів і спеціальних служб на “інструменти політичної гри».

Так, на його думку, рішення про затримання Службою безпеки України колишнього керівника Державної митної служби Анатолія Макаренка, а згодом – колишнього заступника керівника “Нафтогазу” Ігоря Діденка виглядає надмірними діями, в яких не було необхідності в межах розслідування відповідних справ.

Теги: Новини права, затримання Ігора Діденка, лист Леоніда Кравчука, перший Президент України, Нафтогаз Україна, Олександр Медведько, громадянське суспільство, демократія, Генеральний прокурор України, Президент України, Віктор Янукович, задержание Игоря Диденка, первый Президент Украины Леонид Кравчук, гражданское общество, демократия, новости права

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар