Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Олександр Лавринович підвів підсумки юридичного року – 2011

0 16

Сьогодні міністр юстиції України Олександр Лавринович провів заключну прес-конференцію, підводячи підсумки року, що минає.

Питання, задані на прес-конференції були разнопланові. Зокрема, відповідаючи на питання про можливе переведення Ю.Тимошенко у колонію для відбування покарання, міністр зазначив, що поки не має підстав для таких дій, адже, Ю.Тимошенко перебуває ще під слідством у інших кримінальних справах.

Також міністр зазначив, що наступного року можливе ухвалення нового Кримінально-процесуального кодексу України За його словами, на сьогодні підготовча робота над документом завершена.

“Його (КПК – Ред.) готували найдовше за останні роки. Розробка документу відбувалася під час володарювання чотирьох Президентів та шести Верховних Рад. У мене є сподівання, що наступний рік стане останнім в очікуванні нового Кримінального-процесуального кодексу”, – зазначив міністр.

За словами міністра, новий документ буде побудовано на якісно інших підходах, порівняно з нині діючим КПК. “Більше не буде переваги обвинувачення над захистом. В разі ухвалення нового КПК, їхні права будуть зрівняні”, – спрогнозував О.Лавринович.

Серед інших новел кодексу О.Лавринович назвав неможливість визнання винної людини, яка зізналася у скоєнні злочину. “Я можу на 100% гарантувати, що такої норми у цьому законопроекті не буде”, – резюмував міністр юстиції.

Теги:

Міністерство юстиції України, Лавринович Олександр

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар