Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Олександр Лавринович: Основну роботу з приведення законодавства України у відповідність до Конституції 1996 року вже проведено

0 35

Про це міністр юстиції Олександр Лавринович сказав в ефірі «5 каналу», у відповідь на запитання про впорядкування законодавства у відповідності до Конституції 1996 року. “Внесені зміни до 32 законів. Два закони прийнято уже в новій редакції. Основна робота тут уже завершена, на рівні законів”, – зазначив міністр.

Він додав, що наразі розробляється “великий масив підзаконних актів, указів президента, постанов уряду”. “Всі закони як працювали, так і працюють”, – додав О. Лавринович.

Теги:

Новини права, Міністр юстиції України Олександр Лавринович, інтерв’ю, Конституція України 1996 року, законодавство України, зміни в законодавстві, фото, відео

Залиште коментар