Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Олександр Кубраков: Відновили залізничне сполучення з Краматорськом

0 5

Сьогодні, 14 жовтня, відновлено пасажирське залізничне сполучення з Краматорськом, яке було відсутнє з початку квітня цього року. Зокрема, на вокзал Краматорська прибув перший рейс із Києва.

«Сьогодні, в День захисників та захисниць України, відновили пасажирське залізничне сполучення з Краматорськом – перший потяг з Києва щойно прибув на вокзал міста. Відновлення курсування потягів стало можливим саме завдяки нашим захисникам та захисницям на фронті. Успішними діями проти ворога вони суттєво покращили безпекову ситуацію, створивши умови для повернення потягів у Краматорськ.

Потяг з Києва до Краматорська вкрай необхідний саме зараз, напередодні зимових холодів. Місто досі залишається однією з головних цілей ворога, тому атаки на критичну інфраструктуру, ймовірно, стануть одним із основних інструментів росії.

Завдяки потягу жителі Краматорська в разі потреби зможуть поїхати в інші регіони, а люди з інших міст отримають можливість простіше доставляти гуманітарну допомогу для тих, хто має залишитися», – прокоментував Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Потяг вирушатиме з Києва щодня о 06:52 та прибуватиме до Краматорська о 14:03. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 14:35 та прибуватиме до Києва о 21:13.

Потяг робитиме зупинки на станціях Дарниця, Лубни, Миргород, Полтава, Красноград, Лозова та Слов’янськ.

Нагадаємо, Укрзалізниця продовжує відновлювати пасажирське сполучення на звільнених територіях, зокрема на Харківщині уже запущено потяги з Харкова до Балаклії, Дергачів, Чугуєва та Ізюма.

 

Міністерство інфраструктури України

Залиште коментар