Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Окружний адмінсуд Києва зобов”язав В.Ющенка проголосити референдум з питань вступу до НАТО та ЄЕП.

0 25

Окружний адміністративний суд міста Києва 2 липня 2009 р. повністю задовольнив позов екс-глави Адміністрації Президента України Віктора Медведчука до Президента України Віктора Ющенка. Про це повідомляє сьогодні прес-служба центру “Правова держава”. Суд визнав протиправною та незаконною бездіяльність В.Ющенка в питанні проголошення всеукраїнського референдуму, а також зобов”язав Президента проголосити відповідний референдум шляхом видання указу.

Нагадаємо, мова йде про референдум за народною ініціативою щодо вступу України до НАТО та її участі в Єдиному економічному просторі разом з Росією, Казахстаном та Білоруссю, на підтримку проведення якого на початку 2006 р. було зібрано та визнано дійсними 4 431 673 підписів громадян України.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар