Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Окружний адмінсуд Києва заборонив КМДА стягувати підвищену плату за ЖКП.

0 30

Київський окружний адміністративний суд заборонив Київській міській державній адміністрації і КП “Інформаційно-обчислювальний центр” стягувати плату за житлово-комунальні послуги відповідно до тарифів, затверджених рішенням КМДА від 29 квітня 2009 р. Про це журналістам повідомив сьогодні перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, передає кореспондент РБК-Україна. Він уточнив, що вказане рішення ухвалене у зв’язку із зверненням Міністерства юстиції. “Мін’юст аргументував свою позицію тим, що підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві суперечить нормам чинного законодавства”, – пояснив він.

Зокрема, за словами Є.Корнійчука, закон про ціни і ціноутворення забороняє підвищувати тарифи за наявності заборгованості перед державними підприємствами або установами. “Нам відомо про існування такої заборгованості КМДА з виплати зарплати бюджетникам – лікарям, вчителям, а також з виплати пенсій”, – сказав Є.Корнійчук. Він також повідомив, що відповідно до ст. 73 закону про житлово-комунальні послуги, рішення про підвищення тарифів має ухвалювати не місцева держадміністрація, а місцева рада. “Тобто, таке рішення мало ухвалюватися Київрадою, а не КМДА, – пояснив він. – Ми так само діятимемо відносно підвищення тарифів у будь-якому іншому місті, якщо вони будуть незаконними”.

Нагадаємо, 29 квітня ц.р. КМДА ухвалила рішення про підвищення тарифів на ЖКП у м. Києві. 17 липня ц.р. Кабмін своїм рішенням зупинив дію вказаного рішення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар