Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним рішення про припинення повноважень члена ВРЮ В.Палій та призначення замість неї О.Волкова.

11

Окружний адмінсуд Києва сьогодні визнав протиправним рішення 7 з’їзду суддів про припинення повноважень члена Вищої ради юстиції Валентини Палій та призначення замість неї Олександра Волкова. Про це перед засіданням ВРЮ повідомив голова ВРЮ Володимир Колесніченко, передає кореспондент РБК-Україна.

«Якщо ВРЮ сьогодні отримає офіційно це рішення, то В.Палій братиме участь в засіданні ВРЮ як член ВРЮ», – сказав В.Колесніченко.

Також він додав, що О.Волков дізнавшись про це рішення, відмовився брати участь у сьогоднішньому засіданні.

В свою чергу заступник голови ВРЮ Лідія Ізовітова зазначила, що суд подовжив термін перебування членом ВРЮ В.Палій на рік і 2 місяці.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии