Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним рішення про припинення повноважень члена ВРЮ В.Палій та призначення замість неї О.Волкова.

0 45

Окружний адмінсуд Києва сьогодні визнав протиправним рішення 7 з’їзду суддів про припинення повноважень члена Вищої ради юстиції Валентини Палій та призначення замість неї Олександра Волкова. Про це перед засіданням ВРЮ повідомив голова ВРЮ Володимир Колесніченко, передає кореспондент РБК-Україна.

«Якщо ВРЮ сьогодні отримає офіційно це рішення, то В.Палій братиме участь в засіданні ВРЮ як член ВРЮ», – сказав В.Колесніченко.

Також він додав, що О.Волков дізнавшись про це рішення, відмовився брати участь у сьогоднішньому засіданні.

В свою чергу заступник голови ВРЮ Лідія Ізовітова зазначила, що суд подовжив термін перебування членом ВРЮ В.Палій на рік і 2 місяці.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар