Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Окружний адміністративний суд м. Києва залишив в силі розпорядження КМУ про передачу Вищому спец. суду будівель ВСУ

0 22

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовився визнати незаконним і скасувати розпорядження Кабміну про передачу в оперативне управління Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ двох будівель Верховного суду України, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на «Комерсант-Україна».

Як повідомила керівник прес-служби Верховного суду Людмила Момот, ВСУ має намір оскаржувати дане рішення в Київському апеляційному адміністративному суді. “Все має пройти свою процедуру, а там подивимося”, додала вона.

Як відомо, конфлікт виник в кінці жовтня 2010 р., коли судді цивільної та кримінальної палат ВСУ відмовилися перейти на роботу до Вищого спеціалізованого суду, як це передбачає закон “Про судоустрій і статус суддів”

Теги:

Новини права, адреса Верховного суду України, адреса Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, прес-служба ВСУ, Окружний адміністративний суд м. Києва, Київський апеляційний адміністративний суд

Джерело:

РБК-України

Залиште коментар