Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оголошений в розшук екс-директор банку «Надра» знайшовся в «Однокласниках»

0 15

Правоохоронні органи виявили слід розшукуваного екс-голови банку «Надра» Ігоря Гиленка на сайті odnoklassniki.ru. Про це пише «Дело» з посиланням на джерело в МВС.

Як відзначає видання, останній візит користувача під ім’ям екс-голови банку «Надра» на сайт odnoklassniki.ru зафіксований вчора (11 жовтня) о 12.22. Звичайно ж, відзначає видання, стверджувати, що сторінку Гиленка веде саме він, не може ніхто, але саме її наповнення (особисті дані, фотографії, список друзів і так далі) свідчить про те, що це або сам банкір, або людина, добре з ним знайома.

В «друзях» у Гиленка на «Однокласниках» зараз значаться всього 10 чоловік, хоча ще на початку року їх було не менше півсотні. У міліції говорять, що, швидше за все, зі списку «друзів» були видалені ті люди, які могли допомогти правоохоронним органам в розшуку підозрюваного. Останній користувач був доданий в список «друзів» банкіра 27 вересня, це був лікар із Самари.

Правда, місцезнаходження користувача соціальної мережі правоохоронні органи можуть визначити і без допомоги «друзів». «Вичислити, звідки заходила людина в Інтернет, можна, але все упирається в час і ресурси. Якщо він заходив через Proxy-сервери – це, звичайно ж, ускладнить завдання», – розповідає джерело.

Нагадаємо, Прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу щодо колишнього голови правління ВАТ КБ «Надра». Голенко оголошений в розшук.

Банк «Надра» почав зазнавати труднощів восени 2008 року. 10 лютого НБУ ввів у банк тимчасову адміністрацію на чолі з Валентиною Жуковською. Після цього Ігор Гиленко втратив всі повноваження. За даними НБУ, на початок липня активи банку складали 26,3 млрд. грн., кошти юросіб – 1,9 млрд. грн., фізосіб – 8,3 млрд. грн. Перше півріччя банк закінчив зі збитком в 1,04 млрд.

Джерело:

proUA

Залиште коментар