Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оголошено вирок банді «перевертнів»

0 17

Апеляційним судом м. Києва учора закінчено проголошення вироку стосовно колишніх працівників міліції Гончарова І.І. (посмертно), Гайдая В.П., Лисенка В.В. та інших (всього 13 осіб) – у справі щодо так званої банди „перевертнів”. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Згідно з повідомленням, їх визнано винними у вчиненні бандитизму, умисних вбивств, розбоїв та інших злочинів і призначено покарання двом підсудним – довічне позбавлення волі, іншим – від 10 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На підставі ст. 54 КК України колишніх працівників міліції позбавлено спеціальних звань.

Стосовно організатора та учасника банди Гончарова І.І. кримінальна справа закрита на підставі п.8 ст.6 КПК України у зв’язку з його смертю. Цивільні позови, заявлені потерпілими, задоволено у повному обсязі. Після вивчення вироку у повному обсязі прокуратурою буде прийнято рішення щодо наявності чи відсутності підстав для касаційного оскарження.

Як нагадують змі, заарештували членів цієї банди в травні 2002 року. До складу банди входили як колишні, так і працюючі міліціонери, які викрадали людей з метою викупу, а потім убивали їх.

Гончаров помер 1 серпня 2003 року в Лук’янівському слідчому ізоляторі; перед смертю він передав у засоби масової інформації листа, в якому повідомляв інформацію про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

У червні 2004 року Генпрокуратура встановила, що Гончаров помер через травму, одержану в Лук’янівському слідчому ізоляторі, і у зв’язку із цим порушила кримінальну справу, а у вересні 2004 року заарештувала співробітника СІЗО, якому було пред’явлене обвинувачення.

Теги:

ГПУ, вирок, банда “перевертнів”

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар