Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оголошено вирок банді «перевертнів»

17

Апеляційним судом м. Києва учора закінчено проголошення вироку стосовно колишніх працівників міліції Гончарова І.І. (посмертно), Гайдая В.П., Лисенка В.В. та інших (всього 13 осіб) – у справі щодо так званої банди „перевертнів”. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Згідно з повідомленням, їх визнано винними у вчиненні бандитизму, умисних вбивств, розбоїв та інших злочинів і призначено покарання двом підсудним – довічне позбавлення волі, іншим – від 10 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На підставі ст. 54 КК України колишніх працівників міліції позбавлено спеціальних звань.

Стосовно організатора та учасника банди Гончарова І.І. кримінальна справа закрита на підставі п.8 ст.6 КПК України у зв’язку з його смертю. Цивільні позови, заявлені потерпілими, задоволено у повному обсязі. Після вивчення вироку у повному обсязі прокуратурою буде прийнято рішення щодо наявності чи відсутності підстав для касаційного оскарження.

Як нагадують змі, заарештували членів цієї банди в травні 2002 року. До складу банди входили як колишні, так і працюючі міліціонери, які викрадали людей з метою викупу, а потім убивали їх.

Гончаров помер 1 серпня 2003 року в Лук’янівському слідчому ізоляторі; перед смертю він передав у засоби масової інформації листа, в якому повідомляв інформацію про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

У червні 2004 року Генпрокуратура встановила, що Гончаров помер через травму, одержану в Лук’янівському слідчому ізоляторі, і у зв’язку із цим порушила кримінальну справу, а у вересні 2004 року заарештувала співробітника СІЗО, якому було пред’явлене обвинувачення.

Теги:

ГПУ, вирок, банда “перевертнів”

Джерело:

ЮВУ

Комментарии