Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оформлення спадщини та посвідчення договорів дарування

0 17

Проведення та застосування оцінки для цілей оподаткування при посвідченні договорів дарування та оформлення спадщини обговорювалися в ході круглого столу, який пройшов у Міністерстві юстиції України за участі представників Нотаріальної палати України, Фонду державного майна України та Державного агентства земельних ресурсів України.

Обговорювався механізм практичної реалізації положень постанови КМ України «Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства».

За словами директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції Катерини Чижмарь, реалізація цієї постанови не змінюватиме порядок посвідчення договорів дарування земельних ділянок і оформлення спадщини на земельні ділянки та запровадить чіткі регульовані правила.

Результати обговорення питання практичної реалізації окремих положень постанови Кабінету Міністрів України від 04 березня 2013 року № 231 «Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» друкуються на сайті Мін’юсту.

Теги:

земельне право, спадщина

Залиште коментар