Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Офіс впровадження реформ – це інструмент, що дозволить прискорити темпи реформування та посилити інституційну спроможність системи державного управління

0 21

Створення офісу впровадження реформ при Прем’єр-міністрові України дозволить прискорити темпи реформування та посилити інституційну спроможність системи державного управління. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час презентації оновленої структури підтримки реформ.

Міністр нагадав, що влітку Уряд спільно з європейськими експертами розробив та затвердив Стратегію реформування державного управління на 2016-2020 роки і зараз розпочався найбільш важкий та амбіційний етап – етап імплементації цієї стратегії.

«Затверджена стратегія, перш за все, передбачає запровадження ефективних процедур стратегічного планування і аналізу політики в роботі Уряду, а також дієвої комунікації між міністерствами. Сьогодні ефективно працює група стратегічних радників при Прем’єр-міністрі та Президенті, яка надає стратегічні поради щодо реалізації державної політики. В свою чергу Офіс реформ при Прем’єр-міністрі буде спрямований на впровадження та моніторинг виконання визначених Урядом пріоритетних завдань, аналіз досягнутих результатів та підготовку оперативних управлінських рішень. В нинішній перехідний період модернізації системи державного управління Офіс реформ буде тим інструментом, який дозволить прискорити темпи впровадження реформ в різних напрямках і посилити інституційну спроможність системи держуправління», – заявив Олександр Саєнко.

До складу Офісу впровадження реформ при Прем’єр-міністрі увійдуть 18 людей, очолить його Міністр Кабінету Міністрів. Офіс складатиметься з трьох блоків: координаційного, моніторингового та комунікаційного. Він забезпечуватиме координацію дій з офісами реформ при міністерствах.

 

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар