Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Один з фігурантів «Кінгз-Кепітал» прийшов в міліцію з повинною

0 13

Один з основних фігурантів фінансової афери компанії «Кінгз-Кепітал» прийшов в міліцію з повинною.

Про це сьогодні журналістів у Вінниці повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, передає УНІАН.

“По «Кінгз-Кепітал» у нас є явка з повинною одного з ключових фігурантів цієї справи, який надає дуже серйозні свідчення, що підтверджують попередні висновки слідства», – сказав Луценко.

На уточнююче питання, чи вплинуть ці свідчення надалі на зміну процесуального статусу пастора церкви “Посольство Боже” Сандея Аделаджі, Луценко відповів: «Більше поки нічого не скажу. Свідчення підтверджують попередні висновки слідства».

Нагадаємо, Головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної відносно керівництва компанії «Кінгз-Кепітал», висунуло звинувачення Аделаджі.

Громадянин Нігерії Аделаджа, що офіційно проживає в Україні, звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо крупних розмірах.

14 березня слідчі вдруге обрали для Аделаджі запобіжний захід – підписку про невиїзд.

Джерело:

proUA

Залиште коментар