Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одноразова допомога від держави в розмірі 8 тис. грн. Хто може отримати?

0 34

Отримати допомогу від держави можна через додаток “Дія”

Одноразову допомогу від держави в розмірі 8 тис. Грн в додатку «Дія» або на однойменному порталі зможуть отримати працівники або фізособи-підприємці (ФОП), якщо їх роботодавець має одну з шести категорій Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД), повідомив міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

Йдеться про наступні види (одна з 6-ти категорій КВЕД повинна бути заявлена ​​першої в реєстраційних відомостях на 31 жовтня 2020 року):

47 – роздрібна торгівля (крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами);

55 – Тимчасове розміщення;

56 – Діяльність по забезпеченню стравами і напоями;

59.14 – Демонстрація кінофільмів;

90 – Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг;

93 – Діяльність у сфері спорту, організації відпочинку.

За словами Федорова, грошову допомогу отримають понад 1 млн українців. На це планується виділити 10 млрд грн.

«Фінансова допомога буде надаватися одноразово ФОП і найманим працівникам, які призупинили роботу на час карантину. Програма підтримки з ініціативи президента України прийнята сьогодні (25 листопада, – ред.) Урядом і спрямована на розгляд до Верховної Ради », – резюмував міністр.

Залиште коментар