Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одне провадження

0 15

Служба безпеки України об’єднала в одне провадження кілька кримінальних справ за фактами вибухів цього й минулого року в Дніпропетровську, Харкові й Запоріжжі. Про це повідомив олова СБУ Ігор Калінін, передає Радіо Свобода.

За його словами, для такого процесуального рішення є всі підстави, які ґрунтуються на доказах, зібраних у перебігу досудового слідства, зокрема, результатах судових експертиз, відтворення за участі підозрюваних, що були проведені у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську, записах відеокамер із вулиць та приміщень, де відбувалися вибухи.

Досудове слідство у справі здійснюють слідчі головного слідчого управління Служби безпеки України. Кваліфікація злочину як “терористичний акт” не змінюється.

Прес-центр СБУ повідомляє, що йдеться, зокрема, про чотири вибухи в Дніпропетровську 27 квітня цього року, від яких потерпіли 30 людей. Вибухові пристрої були закладені в бетонні урни. Крім того, минулого року вночі 16 листопада такий самий вибух пристрою в урні в Дніпропетровську забрав життя однієї людини; того ж дня в Інтернеті були розміщені погрози про можливі вибухи в Донецьку. Перед тим 16 жовтня стався вибух без жертв у Запоріжжі в шафі для речей покупців у супермаркеті, а 13 жовтня нічний вибух у Харкові, теж без потерпілих, пошкодив кіоск.

Після останніх вибухів у Дніпропетровську затримали чотирьох людей, яким висунули звинувачення в тероризмі у зв’язку з цими вибухами.

Джерело:

радіо Свобода

Залиште коментар