Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одна із кримінальних справ стосовно посадовців КМДА передана до суду

0 14

Слідчий відділ УСБ України у м. Києві завершив досудове слідство у кримінальній справі по обвинуваченню двох керівників та 4-х спеціалістів Київської міської державної адміністрації за ознаками злочину, передбаченими ч.2 ст. 362, ч. 2 ст. 367, ч. 5 ст. 27 та ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством у справі встановлено, що держслужбовці, перебуваючи у змові та порушуючи свої посадові інструкції, вчинили несанкціоновані зміни в автоматизованій системі «Звернення громадян». Чиновники реєстрували задніми числами заяви підставних осіб про виділення їм земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових і господарських будівель, а також вчинили пособництво у шахрайстві, внаслідок чого значну кількість земельних ділянок було незаконно обернуто на користь третіх осіб.

Вжитими під час розслідування заходами Управлінням СБ України у м. Києві попереджено завдання збитків територіальній громаді столиці на суму понад 15 млн гривень.

Вказана кримінальна справа з обвинувальним висновком, який склав понад 500 аркушів, направлена слідчим відділом столичного Управління СБУ в прокуратуру м. Києва. Наразі справа передана до суду.

Теги:

СБУ, КМДА

Залиште коментар