Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одеситка оскаржила евакуацію авто і виграла 6 тис. гривень

0 16

Окружний адміністративний суд Одеської області зобов’язав виплатити 6 тисяч гривень водієві, автомобіль якої в 2008 році забрав евакуатор.

Таким чином, суд визнав незаконною примусову евакуацію припаркованих в недозволених місцях машин, яка здійснювалася приватною фірмою і була припинена тільки після того, як Кабмін заборонив робити це приватним структурам.

Зараз евакуацією може займатися тільки ДАІ, але у неї немає для цього ні засобів, ні особливого бажання – адже кожен випадок вивозу авто на штрафмайданчик погрожує судовим розглядом.

Позов, за яким винесено вердикт, подала мешканка Одеси. За словами адвоката позивачки, евакуація проводилася на підставі Порядку примусового переміщення транспортних засобів, затвердженого Одеською міськрадою 16 квітня 2008 року. Проте, жінка вважає, що порушено її конституційне право приватної власності. “Крім того, згаданий Порядок протирічить ряду законів і кодексів України, і нам вдалося це довести”, – сказав адвокат.

Джерело:

Ліга Закон

Залиште коментар