Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одеських податківців-хабарників вивели в мережу

0 20

Група одеських платників податків, що називає себе «Громадський рух за податки без корупції» ініціювала створення громадського інформаційного сайту про корупцію в ДПА в Одеської області. «Дизайн сайту дуже схожий на дизайн сайту самої ДПА в Одеської області, що наводить на думку про те, що в групу його ініціаторів можуть входити і співробітники самої податкової служби, утомлені від корупції усередині системи, – повідомляють творці сайту.

На сайті збирається і акумулюється інформація про корупцію, хабарництво, порушення законодавства співробітниками податкової служби, проводиться моніторинг інших інформаційних ресурсів, що публікують інформацію про корупцію в ДПА.

Організатори сайту просять надсилати всю наявну інформацію про корупцію, хабарництво і порушення законодавства співробітниками податкової служби, на їхню електронну адресу, гарантуючи анонімність.

Теги:

хабарництво

Джерело:

Odessa-daily

Залиште коментар