Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одеський морпорт подав позов про захист честі гідності й ділової репутації до Головного КРУ

0 42

Державне підприємство «Одеський морський порт» звернувся до суду з вимогою спростування звинувачень начальника Головного контрольно-ревізійного управління України Петром Андрєєвим у незаконному виведенні у офшорні компанії державних коштів у розмірі 400 млн. грн. та недопущення працівників КРУ на підприємство для проведення перевірок, повідомляє УНІАН.

Як заявляють представники ОМТП вказані звинувачення є безпідставними. Так, зокрема в повідомленні зазначається, що у зв’язку з тим, що з 2009 року постійно здійснюється державний фінансовий аудит відповідно до положень ЗУ «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», на підприємстві заборонено здійснення інших видів державних видів державного контролю, а значить порт не підлягає інспекції органами Державної контрольно-ревізійної служби.

Теги:

Новини права, Одеський морпорт, КРУ, контроль і ревізія, офшори, офшорні компанії, Одеса, перевірка, фінансовий аудит

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар