Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одеський “Привоз” намагались “прихватизувати”

0 16

Як повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області, в місті незаконно вилучили із власності громади торговельні корпуси ринку «Привоз» вартістю 127 млн грн.

Тож прокуратура Одеської області порушила кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата, заволодіння чужим майном, вчинені в особливо великих розмірах) за фактами незаконних оборудок по виведенню із комунальної власності Одеси майна КП «Ринок Привоз».

Зокрема, упродовж кількох років чиновники Одеської міської ради та кількох приватних товариств незаконно вилучили із власності громади торговельні корпуси ринку «Привоз» вартістю 127 млн грн. Ці оборудки проведені під виглядом укладання збиткового договору про пайову участь в реконструкції торгового комплексу КП «Ринок Привоз», у результаті чого, цей об’єкт вже не належить міській громаді.

 Досудове слідство у кримінальній справі триває.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар