Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одеського «борця з корупцією» затримали за хабарі

0 12

На Одещині СБУ затримала директора державного спеціалізованого санаторно-курортного закладу Одеси, який належить Міністерству соціальної політики України, під час отримання ним хабара у розмірі 1 тис. 500 доларів США.

Встановлено, що підприємливий керівник санаторія, який надає оздоровчо-лікувальні послуги ветеранам війни, дозволив місцевим бізнесменам розташувати на території медичного закладу, на умовах оренди, автомийку, станцію технічного обслуговування автомобілів, автостоянку, тенісні корти, стоматологічний кабінет та сауну. За цей дозвіл орендатори повинні були щомісяця сплачувати посадовцю «данину» у розмірі 500 доларів США кожний, незважаючи на укладені підприємцями угоди з Фондом держмайна України. У разі відмови сплачувати гроші директор погрожував орендаторам адміністративними заходами.

Співробітники СБУ затримали хабарника «на гарячому» в його службовому кабінеті, під час отримання грошових коштів від одного із бізнесменів-орендаторів. Також, у зловмисника було вилучено посвідчення помічника Голови Національного комітету по боротьбі з корупцією у м. Одесі та Одеській області.

У ході обшуку помешкання «борця з корупцією», у спеціально обладнаному сховищі, правоохоронці вилучили 120 тис. доларів США та переобладнану вогнепальну зброю пістолет марки «Zoraki».

За матеріалами СБУ прокуратурою Одеської області стосовно хабарника порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України. Зловмиснику обрано запобіжних захід утримання під вартою. Слідство триває.

Теги:

хабарництво

Джерело:

СБУ

Залиште коментар